Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro příspěvkové organizace kraje

Mobilní verze webu

Hejtman Jiří Běhounek bude fandit na Zlatém utkání

Do zahájení exhibičního utkání jako vzpomínky na legendárního hokejového trenéra Ivana Hlinku zbývají v Jihlavě už pouze hodiny. Sobota 30. srpna 2014 se zapíše do dějin českého sportu a Vysočiny jako den unikátního zápasu zlatých olympioniků z Nagana 1998 proti výběru hokejových mistrů světa z let 1999 – 2001. „Považuji si za obrovskou čest, že jsem byl přizván k vhazování úvodního buly zápasu, který se patrně nebude nikdy opakovat,“ uvedl hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek.
 

 
 

Podle informací, které pořadatelé zveřejnili je pravděpodobné, že na Vysočinu přijede téměř kompletní olympijský tým, za jehož olympijským úspěchem stál právě zlatý trenér Ivan Hlinka. Několik tisíc lístků na utkání bylo okamžitě rozprodáno, ale fandové hokeje budou moci mimořádné utkání, které patrně nebude mít obdoby a odehraje se na jihlavském ledním stadionu, sledovat v přímém přenosu od 17:00 hod. na ČT SPORT.

 

Uspořádání Zlatého utkání – Vzpomínky na Ivana Hlinku podpořil Kraj Vysočina. Doprovodný program utkání má také charitativní rozměr – finanční dar bude předán Nadačnímu fondu Ivana Hlinky a nadačnímu fondu Českého klubu olympioniků Kraje Vysočina.

 

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 29.8.2014 / 29.8.2014

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro příspěvkové organizace > Právní předpisy kraje

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze