Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Vysokorychlostní trať - VRT

Mobilní verze webu

Informace z krajských silnic

Práce na silnici
S koncem prázdnin na Vysočině končí celá řada silničních staveb, na druhou stranu další startují nebo jsou dokončovány. Níže uvádíme přehled aktuálně předávaných akcí Kraje Vysočina na silnicích II. a III. tříd a dále také dopravní omezení, která vyžaduje finalizace projektů.
 

 
 

II/406 Telč – průtah

25. srpna - do předčasného užívání byla předána okružní křižovatka na Dačického ulici, v současné době už v Telči neprobíhají žádné omezující práce na silnici, dokončovací práce do konce září budou probíhat mimo vozovku.

 

II/602 v rámci realizované stavby II/602 hr. kraje – Pelhřimov, 6. stavba.

  • Značení křižovatka II/406 a II/602

Definitivní vodorovné a svislé značení křižovatky II/406 a II/602 dne 6. září 2014, případně 7. září 2014 dle počasí bude provedeno po polovinách stavby s provozem řízeným semafory a využitím provizorní komunikace mezi „kosteleckou“ a „pelhřimovskou větví“. Objížďky nebylo tedy nutné stanovovat. Zhotovitel přistoupil k tomuto řešení, aby co nejméně trápil cestující veřejnost.

  • Pokládka asfaltobetonových vrstev na „opatovském kopci“ silnice II/602

1. a 2. září – pokládka podkladní vrstvy, pravá polovina - provoz po levé polovině  

3. a 4. září – pokládka ložné vrstvy,  pravá polovina - provoz po levé polovině

6. a 7. září (s rezervou dle počasí i na pondělí 8. září)  - pokládka finální obrusné vrstvy na obou polovinách – s úplnou uzavírkou, objízdná trasa bude vedena Dušejov – Zbilidy – Opatov a bude viditelně značena.

 

II/353 obchvat Jamného

1. září – ukončení úplné uzavírky z důvodu dokončení realizace protipovodňových opatření na silničním díle a jeho předání do předčasného užívání. V rámci realizace stavby bude následně zahájeno propojení staré a nové stavby spojené s úpravami komunikace v průtahu obcí Jamné – např. oprava krajnic a koncem září také položení nového koberce na části silnice v obci, to bude spojeno s krátkodobou úplnou uzavírkou, o které budeme včas informovat.

 

Oprava mostu u sv. Kateřiny, Havlíčkův Brod

29. srpna – 7. září – úplná uzavírka mostu z důvodu dokončení prací na mostě v souladu se schváleným stavebním povolením. V případě urychlení prací bude uzavírka termínově krácena, průchod pro pěší na mostě zůstává otevřen.

 

  • Tomáš Pípal, Iveta Pavlů, odbor dopravy a silničního hospodářství
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    e-mail: tisk@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 28.8.2014 / 28.8.2014

 

Cesta: Titulní stránka > Vysokorychlostní trať - VRT

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze