Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Zahraniční vztahy

Mobilní verze webu

V Jihlavě roste rodinný park

Robinson
V údolí řeky Jihlavy v těsném sousedství cyklostezky odstartovala v úterý 5. srpna 2014 stavba rodinného parku Robinson. Už při zahájení stavby investor myslel na děti. Všechny přítomné svými malůvkami vyzdobily základní kámen rodinného centra. „Připravované nevšední atrakce určitě zaujmou děti a nudit se budou ani dospělí. Navíc investor myslí i na akce pro školy, školky a koncepčně aktivity centra doplňují nabídky vyžití nejen v Jihlavě, ale v celém Kraji Vysočina,“ zhodnotil přínos projektu pro rodiny s dětmi hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek.
 

 
 

V nové dvoupodlažní budově bude umístěna řada sportovně zábavných atrakcí pro děti i dospělé. Pod jednou střechou bude k dispozici například dopravní hřiště, trampolíny, relaxační sítě, lezecky vulkán, bludiště, koutek pro batolata či restauraci s venkovní kavárnou.

Celý projekt v souladu se záměry města přesně zapadá do lokality. Jedná se o aktivitu soukromého investora, která je spolufinancována prostřednictvím Regionálního operačního programu Jihovýchod. Stavba v hodnotě přibližně 60 mil. korun bude dokončena nejpozději v dubnu příštího roku a otevření centra investor plánuje ještě před letními prázdninami.

 

 

V Jihlavě roste rodinný park

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 6.8.2014 / 6.8.2014

 

Cesta: Titulní stránka > Zahraniční vztahy

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze