Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Vysokorychlostní trať - VRT

Mobilní verze webu

Kraj vydal výroční zprávu za rok 2013

Kraj vydal výroční zprávu za rok 2013
Kraj Vysočina zveřejnil v těchto dnech Výroční zprávu Kraje Vysočina za rok 2013. Stejně jako v předchozích letech je zpráva vydávána pouze v elektronické podobě a je k dispozici na webových stránkách kraje www.kr-vysocina.cz. Na více než 140 stranách se zájemci dozvědí o činnosti krajské samosprávy i důležité informace z chodu krajského úřadu. „Elektronická podoba výroční zprávy se nám v minulosti osvědčila. Hlavní výhodou je rychlost, jakou můžeme potřebné informace sdílet s veřejností a také úspora peněz, které by vyžadoval tisk a distribuce materiálu,“ řekl Zdeněk Kadlec, ředitel krajského úřadu.
 

 
 

Podoba Výroční zprávy Kraje Vysočina je stejná jako v předchozích letech. Na 145 stranách uspořádaných do 22 kapitol jsou zveřejněny informace o krajské samosprávě a fungování krajských příspěvkových organizací – nemocnic, kulturních institucí nebo krajské správy a údržby silnic. Další kapitoly se dotknou hospodaření, regionálního školství, životního prostředí nebo zahraničních vztahů. Samostatná část je věnována fungování krajského úřadu. Výroční zpráva Kraje Vysočina je každoročně prostřednictvím elektronické pošty rozesílána starostům všech obcí v regionu, hejtmanům ostatních krajů, příspěvkovým organizacím kraje, největším firmám na Vysočině, do jednotlivých knihoven a dalším.

 

Pod odkazem www.kr-vysocina.cz/vyrocni-zpravy je přístupný celý archiv dosud vydaných výročních zpráv za dobu jeho existence. Návštěvníci stránek tak mohou jednoduše porovnat jednotlivé roky v komentářích připravených jednotlivými odbory a odděleními krajského úřadu.

 

 

  • Zbyněk Čech, odbor sekretariátu hejtmana
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    e-mail: cech.z@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 4.7.2014 / 4.7.2014

 

Cesta: Titulní stránka > Vysokorychlostní trať - VRT

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze