Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Vysokorychlostní trať - VRT

Mobilní verze webu

Druhý ročník Letního dovádění s Vysočinou

Dovádění 2014
V neděli 6. července bude v Lukách nad Jihlavou odstartován 2. ročník letní tour Kraje Vysočina. Letní dovádění s Vysočinou nabídne v každém okrese Vysočiny zábavný program pro celou rodinu. Vedle Rodinných a Senior pasů budou propagovány regionální potraviny, otázka péče o zdraví a s tím související téma aktivního životního stylu. „Letní dovádění takřka zlidovělo. Zatímco v uplynulém roce se konalo 5 zastavení, letos jsme naplánovali 8 zastávek. Zájem je obrovský,“ říká Petr Krčál, radní Kraje Vysočina pro sociální oblast.
 

 
 

Pro návštěvníky bude připraveno grilované maso, vychlazené pivo a limonáda z Vysočiny. Ochutnat bude možné také kávu a palačinky, které budou servírovat klienti Domova bez zámku. „Stánek budou obsluhovat pracovníci Kavárny Pohodička, jež slouží jako sociálně terapeutická dílna,“ přibližuje Alena Brožková, ředitelka Domova bez zámku. Ochutnávky budou zdarma, zasytit se a uhasit žízeň bude možné za příznivé ceny.

Vedle toho nabídne Letní dovádění spoustu zábavy. Pro děti bude připravena řada soutěží a atrakcí jako laserová střelnice, malování na obličej či animační programy s moderátorem celého odpoledne Milanem Řezníčkem. Novinkou bude dětská sportovní dráha. K poslechu a tanci bude hrát hudební skupina, chybět nebudou taneční vystoupení, speciální host či volba Miss Letní dovádění. Kdo bude chtít, bude se moci změřit krevní tlak a zkonzultovat možnosti péče o své zdraví.

 

Po prvním zastavení v Lukách nad Jihlavou se další Letní dovádění uskuteční 13. července v Tisu. S týdenními odstupy budou vždy v neděli následovat zastavení v Nové Cerekvi, Hrotovicích, Okříškách, Velké Losenic, Mrákotíně. Tour bude ukončena 24. srpna ve Strážku na Žďársku

.

Jednotlivá zastavení se konají vždy od 15:00 do 20:00. Akce se konají na místních hřištích, při nepřízni počasí se program přesunuje do kulturních domů. Vstupné je vždy zdarma. Každý návštěvník si navíc odnese domů milou pozornost.  Akci pro malé i velké připravil Kraj Vysočina ve spolupráci s Hitrádiem Vysočina.

 

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 1.7.2014 / 1.7.2014

 

Cesta: Titulní stránka > Vysokorychlostní trať - VRT

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze