Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Kultura a památky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Titul supertalent Rodinných pasů Kraje Vysočina patří dívčí taneční skupině

Titul supertalent Rodinných pasů Kraje Vysočina patří dívčí taneční skupině
Dívčí taneční skupina Hotch Potch Family zvítězila v soutěži „Rodinné pasy Kraje Vysočina hledají supertalent“. Finále talentové soutěže se uskutečnilo v neděli 29. června v City Parku Jihlava. „Za vítězstvím stál bezchybný kolektivní výkon, který děvčata předvedla. Staly se tak nejen vítězkami soutěže, ale také vítaným hostem akcí organizovaných Krajem Vysočina,“ poznamenal Petr Krčál, radní Kraje Vysočina pro oblast sociálních věcí a prorodinné politiky. Mezi trojici nejlepších dále patří rokenroloví tanečníci Kateřina Žahourková a Dušana Valenta a nadějná zpěvačka Adéla Částková.
 

 
 

Finálové kolo nabídlo celkem 11 soutěžních vystoupení. Na připraveném pódiu a za vydatné podpory přítomného publika se zpívalo, tancovalo, hrálo na hudební nástroje, nechyběla ani akrobacie. O celkovém pořadí soutěžících narozených mezi lety 1998 až 2005 rozhodoval hlas poroty. „Za předvedené výkony by si všichni zasloužili vyhrát. Pravidla soutěže však byla jasně daná,“ prozradil Roman Sýkora, vedoucí krajského oddělení rodinné a seniorské politiky.

 

Soutěž „Rodinné pasy Kraje Vysočina hledají supertalent“ navázala na předešlé ročníky oblíbené soutěžní show Ája hledá supertalent. Letošní ročník připravil Kraj Vysočina ve spolupráci s Hitrádiem Vysočina.

 

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 30.6.2014 / 30.6.2014

 

Cesta: Titulní stránka > Kultura a památky > Památky > Památkový fond

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze