Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Vysokorychlostní trať - VRT

Mobilní verze webu

Vyšlo nové číslo turistických novin Kraje Vysočina

Vyšlo nové číslo turistických novin Kraje Vysočina
Právě vyšlo letní vydání elektronických turistických novin Kraje Vysočina. Tradičně nabízí informace o aktuálním dění z regionu, novinky pro rodinnou dovolenou, technické zajímavosti, tipy na výlety na kolech, pěšky i autem a kalendář aktuálních kulturních a sportovních akcí. „Na obsahu redakce stejně jako v minulosti spolupracovala s turistickými informačními centry a podnikateli v cestovním ruchu z našeho regionu. Turistické noviny budou stabilně umístěny na turistickém portálu www.region-vysocina.cz,“ uvedl ředitel Vysočina Tourism Čihák. Na stejné internetové adrese najdou návštěvníci i mnoho dalších praktických rad pro své cestování po Vysočině, a to i těch, které se do novin nevešly.
 

 
 

Třetí vydání e-turistických novin Kraje Vysočina zve například na tradiční cyklistický okruh po vybraných městech Vysočiny pod názvem Křížem krážem Vysočinou na kole. Peloton startuje 4. července 2014 z Jihlavy a končí 11. července v Dalešicích. Krajská radní pro oblast kultury, památkové péče a cestovního ruchu Marie Kružíková zve veřejnost k procházce po nové stezce pro pěší na Novoměstsku, která vede okolo Černé skály a podle pověstí ji střeží Horácký hejkal. Trasa má pouhých 700 m, ale je vybavena hracími prvky pro děti i dospělé, odpočívadly s lavičkami a informačními tabulemi.

 

Výročí 100 let od zahájení 1. Světové války a císařské manévry u Velkého Meziříčí si připomenou na Zámku v Náměšti nad Oslavou. Znalci  piva mohou při svých cestách po Vysočině ochutnat novinky Pivovaru Ruprenz nedaleko Brtnice, Pivovaru Kokeš v Kamenici nad Lipou nebo Biskupického pivovaru Gajdoš na pomezí Vysočiny a Jihomoravského kraje.

 

Turistické noviny Kraje Vysočina nabízí na několika stranách jeden z nejkompletnějších přehledů prázdninových a poprázdninových kulturních akcí konaných napříč regionem.

 

 

Odkazy

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 12.6.2014 / 12.6.2014

 

Cesta: Titulní stránka > Vysokorychlostní trať - VRT

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze