Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro novináře

Mobilní verze webu

Vyšlo nové číslo turistických novin Kraje Vysočina

Vyšlo nové číslo turistických novin Kraje Vysočina
Právě vyšlo letní vydání elektronických turistických novin Kraje Vysočina. Tradičně nabízí informace o aktuálním dění z regionu, novinky pro rodinnou dovolenou, technické zajímavosti, tipy na výlety na kolech, pěšky i autem a kalendář aktuálních kulturních a sportovních akcí. „Na obsahu redakce stejně jako v minulosti spolupracovala s turistickými informačními centry a podnikateli v cestovním ruchu z našeho regionu. Turistické noviny budou stabilně umístěny na turistickém portálu www.region-vysocina.cz,“ uvedl ředitel Vysočina Tourism Čihák. Na stejné internetové adrese najdou návštěvníci i mnoho dalších praktických rad pro své cestování po Vysočině, a to i těch, které se do novin nevešly.
 

 
 

Třetí vydání e-turistických novin Kraje Vysočina zve například na tradiční cyklistický okruh po vybraných městech Vysočiny pod názvem Křížem krážem Vysočinou na kole. Peloton startuje 4. července 2014 z Jihlavy a končí 11. července v Dalešicích. Krajská radní pro oblast kultury, památkové péče a cestovního ruchu Marie Kružíková zve veřejnost k procházce po nové stezce pro pěší na Novoměstsku, která vede okolo Černé skály a podle pověstí ji střeží Horácký hejkal. Trasa má pouhých 700 m, ale je vybavena hracími prvky pro děti i dospělé, odpočívadly s lavičkami a informačními tabulemi.

 

Výročí 100 let od zahájení 1. Světové války a císařské manévry u Velkého Meziříčí si připomenou na Zámku v Náměšti nad Oslavou. Znalci  piva mohou při svých cestách po Vysočině ochutnat novinky Pivovaru Ruprenz nedaleko Brtnice, Pivovaru Kokeš v Kamenici nad Lipou nebo Biskupického pivovaru Gajdoš na pomezí Vysočiny a Jihomoravského kraje.

 

Turistické noviny Kraje Vysočina nabízí na několika stranách jeden z nejkompletnějších přehledů prázdninových a poprázdninových kulturních akcí konaných napříč regionem.

 

 

Odkazy

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 12.6.2014 / 12.6.2014

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro novináře > Tiskové zprávy

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze