Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro novináře

Mobilní verze webu

Soutěž foto-ekokomiksů začíná

Vytvořte jednoduchý fotokomiks na téma předcházení vzniku odpadů, správného třídění odpadů, propagace třídění odpadů nebo odsouzení těch, kteří jsou ke třídění lhostejní. Soutěž probíhá od června do září a soutěžící mohou od Kraje Vysočina získat finanční dary ve výši 5-30 tisíc korun.
 

 
 

„Jde o moderní způsob vyjádření k problematice třídění a předcházení vzniku odpadu a jeho propagaci. Modernost spočívá ve využití aktuálně populárního komiksového formátu. Tento způsob modernosti ale pro svou jednoduchost nikterak nebrání v zapojení starší generace. V  soutěži může obec reprezentovat jednotlivec, škola nebo některý ze spolků, institucí či úřadů,“ přibližuje pravidla nové soutěže krajský radní pro životní prostředí a zemědělství Zdeněk Chlád.

 

Kdekoliv u kontejnerového hnízda, u skládky, v rodině, ve škole, na úřadě… nafoťte tří – šesti obrázkový fotopříběh, zamyšlení, moralitku, „vtip“, … na jedno nebo více z výše uvedených témat. Na internetových stránkách Kraje Vysočina http://www.kr-vysocina.cz/fotoekokomiks soutěžící vyplní jednoduchý formulář, do kterého vloží jako přílohu svůj FOTO-EKOKOMIKS. Odesláním do níže uvedeného formuláře všichni aktivní účastníci soutěže souhlasí s případným zveřejněním jejich práce. Hodnocena bude nápaditost, vtip, poutavost provedení, síla sdělení, použitelnost fotopříběhu v reálné propagaci třídění odpadů či jejich předcházení. Počet zaslaných příspěvků z jedné adresy není omezen. Úplná pravidla a info k soutěži naleznete na http://www.dobryden.cz/novinky/my-tridime-nejlepe/foto-ekokomiks-kreativni-soutez/.

 

Soutěž fotoekokomiksů je realizována v rámci soutěže obcí „My třídíme nejlépe 2014“ z projektu spolupráce kraje se společností EKO-KOM a.s..

 

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 11.6.2014 / 11.6.2014

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro novináře > Tiskové zprávy

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze