Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Vysokorychlostní trať - VRT

Mobilní verze webu

Vysočina je vidět za oceánem

TV
Kraj Vysočina navázal spolupráci s Česko-americkou televizí Czech American TV. V minulých týdnech tato nezisková organizace, která vznikla před devíti lety v Chicagu a je podporovaná partnerskými subjekty, odvysílala několik pořadů o Kraji Vysočina. Jednalo se o snímky pořízené Krajem Vysočina pro všeobecnou propagaci nejen doma, ale i v zahraničí. Pořady jsou dostupné v archivech na www.catvusa.com v sekci Video Archives – Complete Broadcasts. Výsledkem spolupráce je zviditelnění českých regionů, přispění k osvětě o jejich kulturním dědictví a k udržení českých tradic v zahraničí.
 

 
 

V Česko-americké televizi jsou vysílány dokumentární pořady pouze v anglickém jazyce o českých regionech, městech a památkách, reportáže mapující český folklor a české tradice. Televizní stanici sleduje přes 2,5 milionu domácností na kabelové televizi v USA a přes 100 tisíc diváků z celého světa na internetu. Mimo USA je největší sledovanost v Kanadě, Austrálii, Anglii a v Ruské federaci. V současné době má Czech American TV čtyři pobočky a spolupracovníky v několika státech USA a v České republice.

 

"V této souvislosti a se znalostí problematiky a nákladnosti poskytování této služby považujeme za vhodné Vaším prostřednictvím poděkovat za podporu této služby i agentuře CezchTourism, která tak pomáhá podporovat vytváření příznivého image Vysočiny v USA," uvedl ředitel Krajského úřadu Kraje Vysočina Zdeněk Kadlec, který dodává, že možnost prezentace v Česko-americké televizi mají i města a obce napříč regionem. Především města s památkami UNESCO budou míst za oceánem velkou šanci zaujmout.

Kontakty na Česko-americkou televizi jsou k dispozici na oddělení tiskovém Krajského úřadu Kraje Vysočina.

 

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 19.5.2014 / 19.5.2014

 

Cesta: Titulní stránka > Vysokorychlostní trať - VRT

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze