Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Kultura a památky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Nový přístroj pro novorozence v Třebíči

Nový přístroj pro novorozence v Třebíči
Pro nejmenší pacienty dětského oddělení Nemocnice Třebíč je k dispozici nový moderní přístroj systému podpůrného dýchání v hodnotě 404 tisíc kokrun. Přístroj byl předán primářce dětského oddělení MUDr. Aleně Holubové 16. května 2014 na závěr jedenáctého ročníku benefičního koncertu Děti dětem. Občanské sdružení Kids For Kids, které v divadle PASÁŽ koncert už tradičně připravuje, zorganizovalo v rámci benefice vystoupení čtyř stovek žáků ZUŠ Třebíč včetně hostů ze ZUŠ Havlíčkův Brod, sboru Coruscante, skupiny MAGNIS a smyčcového kvartetu Cordial String Quartet.
 

 
 

„Panu Franku Spekhorstovi, duchovnímu otci akce Děti dětem a zároveň předsedovi sdružení KidsForKids, patří velké poděkování,“ zmínil radní Kraje Vysočina Martin Hyský a dodal, že si velmi váží upřímného zájmu města Třebíč o otázky spojené s chodem krajské nemocnice v Třebíči.

 

Samotný benefiční koncert Děti dětem byl tradičně velkolepý. Diváci ocenili výkony vystupujících i samotný smysl akce aplausem ve stoje na závěr vystoupení. Kromě podpory dětského oddělení bylo na podporu své činnosti finančně podpořeno těchto šest subjektů: Společnost pro lidi s mentálním postižením Třebíč, Nadační fond Lourdes, Přístav vodních skautů Žlutá ponorka Třebíč, Míša a Míša – sdružení pomáhající postiženým, Denní rehabilitační stacionář Třebíč a Středisko rané péče Třebíč.

 

Organizátorům, účinkujícím, podporovatelům a všem sponzorům uvedených aktivit patří velký dík!

 

 

 

Nový přístroj pro novorozence v Třebíči

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 19.5.2014 / 19.5.2014

 

Cesta: Titulní stránka > Kultura a památky > Památky > Památkový fond

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze