Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Vysokorychlostní trať - VRT

Mobilní verze webu

Pokračují výběrová řízení na ředitele příspěvkových organizací poskytujících sociální služby

Kraj Vysočina pokračuje ve výběrových řízeních na ředitelské pozice příspěvkových organizací poskytujících sociální služby. Do 16. května se mohou hlásit zájemci o pracovní místo ředitele Domova ve Věži, Domova bez zámku v Náměšti nad Oslavou, Ústavu sociální péče v Křižanově a Domova pro seniory v Třebíči. „Tímto uzavíráme výběrová řízení na vedoucí pracovní místa v příspěvkových organizací poskytujících sociální služby, která byla vyhlašována postupně, a to ve třech etapách,“ říká Petr Krčál, radní Kraje Vysočina pro sociální oblast.
 

 
 

Kraj jejich prostřednictvím využil možnosti, aby ředitelé nezůstávali ve svých pozicích neomezeně dlouho. Doposud neexistuje žádný právní předpis, který by upravoval jejich funkční období.

 

Podrobnosti k výběrovým řízením, která se týkají zbývajících čtyř zařízení sociální péče, včetně kvalifikačních předpokladů, zkušeností, schopností a náležitostí přihlášky jsou k dispozici na www.kr-vysocina.cz, na fyzické i elektronické úřední desce Krajského úřadu Kraje Vysočina. Lhůta pro podání přihlášek končí 16. května 2014 ve 13 hodin. Kontaktní osobou pro případné další informace je Jakub Kumpa, tel. 564 602 820, kumpa.j@kr-vysocina.cz.

 

Výběrová řízení na ředitele sociálních zařízení zřizovaných Krajem Vysočina se netýkala pouze těch statutárů, kteří zastávají funkci méně než 5 let nebo vykonávají tuto funkci na dobu určitou. Ředitelé všech příspěvkových organizací jsou jmenováni Radou Kraje Vysočina.

 

 

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 12.5.2014 / 12.5.2014

 

Cesta: Titulní stránka > Vysokorychlostní trať - VRT

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze