Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Vysokorychlostní trať - VRT

Mobilní verze webu

Radní Krčál oslavil Den matek společně s obyvateli a zaměstnanci ÚSP Křižanov

Radní Krčál oslavil Den matek společně s obyvateli a zaměstnanci ÚSP Křižanov
Radní Kraje Vysočina Petr Krčál se v Křižanově zúčastnil nedělního posezení, které se konalo u příležitosti oslav Dne matek. Tradiční setkání organizuje tamější ústav sociální péče. Do jeho příprav se vedle zaměstnanců zapojují také jeho obyvatelé. Není tak náhodou, že se setkání těší čím dál větší oblibě.
 

 
 

Oslavy byly zahájeny v Katolickém domě. Příchozí rozehřálo vystoupení kapely Šafářanka, po kterém následovala ukázka muzikoterapie ve hře na djembe. Klienti si pro tento den přichystali také jedno překvapení v podobě hrané pohádky „Hrátky s čertem“. V programu nechybělo vystoupení operního pěvce Jakuba Pustiny, který je každoročním hostem tohoto dne. Po jeho ukončení byla pro všechny připravena přehlídka motorek a čtyřkolek.

 

 „Stalo se pro mě tradicí oslavit Den matek v rámci tohoto srdečného setkání, kterému vévodí rodinná atmosféra. Těším se společně s ostatními z připraveného programu a sdílím radost s účinkujícími,“ poznamenal radní Petr Krčál. Ve svém proslovu podtrhnul důležitost procesu transformace sociálních služeb na Vysočině, do kterého je ÚSP Křižanov zapojen a který mění život jeho obyvatel k lepšímu.

 

 

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 12.5.2014 / 12.5.2014

 

Cesta: Titulní stránka > Vysokorychlostní trať - VRT

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze