Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Vysokorychlostní trať - VRT

Mobilní verze webu

Krajské nemocnice se připojí k Evropskému dni melanomu

Krajské nemocnice se připojí k Evropskému dni melanomu
Jako každý rok, tak i letos, se kožní oddělení krajských nemocnic na Vysočině zapojí do akce Evropský den melanomu. V pondělí 12. května si mohou zájemci nechat většinou bez objednání vyšetřit pigmentové skvrny a znaménka na kožním oddělení Nemocnice Jihlava, Nemocnice Havlíčkův Brod a Nemocnice Třebíč. Aktivity spojené s Evropským dnem melanomu mají upozornit veřejnost na rizika spojená s tímto onemocněním a především upozorňovat na důležitost a účinnost správné prevence.
 

 
 

Nemocnice Jihlava – kožní oddělení – 8:00 – 12:00, 14:00 – 16:00 hod., pacienty budou přijímat obě ambulance, případné konzultace k MUDr. Zuzaně Nevoralové je nutné objednat se na tel. čísle 567 157 462

 

Nemocnice Havlíčkův Brod – kožní ambulance – 8:00 – 12:00 hod. bez objednání

 

Nemocnice Třebíč – kožní ambulance – 8:00 – 12:00, 13:00 – 17:00 hod. bez objednání

 

Maligní melanom stále zůstává jedním z nejčastějších zhoubných nádorů, jehož incidence se stále zvyšuje zejména u mladých lidí, nejvyšší nárůst je pozorován u žen ve věku 10 až 29 let. Nicméně je nejsnáze detekovatelným nádorem. V ČR na maligní melanom ročně zemře kolem 300 osob. Včasná diagnostika znamená lepší prognózu a žádný pacient tedy nemusí resp. by neměl na melanom zemřít.

 

 

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 7.5.2014 / 7.5.2014

 

Cesta: Titulní stránka > Vysokorychlostní trať - VRT

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze