Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Vysokorychlostní trať - VRT

Mobilní verze webu

Kraj Vysočina představil na veletrhu URBIS INVEST 2014 aktuální nabídku investičních příležitostí

Kraj Vysočina představil na veletrhu URBIS INVEST 2014 aktuální nabídku investičních příležitostí
Kraj Vysočina se také v letošním roce zúčastnil mezinárodního veletrhu investičních příležitostí, podnikání a rozvoje v regionech URBIS INVEST. Návštěvníci z řad odborné i laické veřejnosti měli možnost získat informace o aktuální nabídce volných rozvojových ploch a nemovitostí, podnikatelském prostředí a aktivitách kraje v oblasti jeho podpory, inovačním prostředí v kraji, v loňském roce schválené regionální inovační strategii a dalších oblastech. Dostatek investičních příležitostí, výhodná poloha kraje, dobrá dopravní dostupnost a lidské zdroje lze bezesporu považovat za silné stránky regionu, které mohou hrát roli při výběru místa investice.
 

 
 

Kromě informací o možnostech investování v Kraji Vysočina, podnikatelském a vědecko-výzkumném prostředí, možnostech studia a možnostech podpory ze strany kraje byla pro návštěvníky připravena řada propagačních materiálů. Díky umístění několika veletrhů do jednoho výstavního pavilonu byla připravena také nabídka materiálů prezentujících kulturní a přírodní zajímavosti regionu, včetně kulturních památek v síti UNESCO.

 

„Kraj Vysočina už podeváté v řadě využil unikátní možnosti prezentace široké nabídky investičních příležitostí v regionu, ať už v průmyslových zónách, rozvojových plochách nebo nemovitostech typu brownfields. Množství dobře dostupných lokalit, kvalifikovaná pracovní síla a široká nabídka nemovitostí tak přilákala do krajské expozice celou řadu zájemců“ řekl Martin Hyský, radní pro regionální rozvoj a územní plánování.

 

Mezinárodní veletrh investičních příležitostí, podnikání a rozvoje v regionech URBIS INVEST se letos uskutečnil ve dnech 23. – 26. 4. 2014 na brněnském výstavišti společně s dalšími odbornými veletrhy URBIS TECHNOLOGIE a ENVI BRNO. Souběžně proběhly také Stavební veletrhy a veletrh Mobitex. Komplex odborných veletrhů byl doplněn o sérii přednášek na téma evropských fondů, ať již z pohledu podpory podnikání či rozvoje měst, obcí a regionů, dále na téma inovací a technologií v rozvoji regionů, energetickou hospodárnost, odpadové hospodářství a další. Mezi nejnavštěvovanější stánky pavilonu P patřil stánek Státního fondu životního prostředí s prezentacemi programu Nová zelená úsporám, který byl v těsné blízkosti stánku Kraje Vysočina.

 

URBIS INVEST – příležitost pro investice a podnikání v regionu

 

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 29.4.2014 / 29.4.2014

 

Cesta: Titulní stránka > Vysokorychlostní trať - VRT

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze