Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro novináře

Mobilní verze webu

Vysočina nechybí na konferenci ISSS 2014

Vysočina nechybí na konferenci ISSS 2014
Kraj Vysočina se i letos prezentuje na tradiční konferenci Internet ve státní správě a samosprávě (ISSS) v Hradci Králové. Hlavním bodem dvoudenního programu konference ISSS 2014 jsou přednášky zaměřené na pokračování reformy veřejné správy a aktuální otázky rozvoje e-governmentu. Stranou určitě nezůstanou stávající infrastrukturní projekty e-governmentu a prostor opět dostanou moderní trendy včetně cloudu, outsourcingu, virtualizace nebo využívání mobilních technologií ve veřejné správě či geoinformační politika státu. Pro ucelené okruhy témat jsou připraveny samostatné odborné bloky. A jako obvykle – svůj prostor i zájemce si najdou vybrané „příklady dobré praxe“ měst, obcí a regionů.
 

 
 

Letošní obsahová náplň prezentace Kraje Vysočina na této každoroční odborné konferenci se soustředí především na eHealth a krajem realizovaný projekt výměny zdravotnické dokumentace mezi organizacemi poskytujícími specifickou službu - eMeDocS. Příklad dobré praxe z Kraje Vysočina a další výhledy elektronizace krajského zdravotnictví komentoval v rámci odborného bloku také hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek.

 

Vedle své tradiční role nezávislé platformy soustřeďující prakticky všechny rozhodující subjekty, odborníky i dodavatele technologií, kteří se podílejí na rozvoji informatizace veřejné správy, je konference ISSS jako vždy ideální příležitostí pro prezentaci firmy, produktů a služeb či úspěšných projektů. Nabízí skutečně unikátní šanci být v centru dění – stalo se už samozřejmostí, že právě v jarním Hradci Králové se představuje většina novinek, které s reformou a modernizací veřejné správy úzce souvisejí, a rozhoduje se zde o tom, jakým směrem se bude celý proces v následujících měsících a letech ubírat.

 

„Věřím, že i sedmnáctý ročník konference ISSS přinese všem zúčastněným informace o novinkách v modernizaci veřejné správy a bude místem, kde společně určíme směr vývoje e-governmentu pro další období,“ uvedl Jiří Běhounek, hejtman Kraje Vysočina, který se podílí na organizaci visegrádské konference V4DIS a dodal: „Přeji konferenci úspěch, účastníkům mnoho nových poznatků a všem ostatním přínosy z realizace konkrétních projektů.“

 

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 7.4.2014 / 7.4.2014

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro novináře > Tiskové zprávy

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze