Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Hlasování v anketě Zlatá jeřabina 2013

„Zlatá jeřabina – Cena Kraje Vysočina za kulturní počin roku 2013“ si stejně jako v minulých letech klade za cíl poukázat na množství zajímavých kulturních akcí probíhajících každoročně v Kraji Vysočina a na příkladnou péči o bohaté kulturní dědictví. Hlasování probíhá do 16. dubna 2014.
 

 
 

Hlasování - 10. ročník ankety Zlatá jeřabina – Cena Kraje Vysočina za kulturní počin roku 2013

V pondělí 10. března 2014 začalo hlasování do 10. ročníku ankety Zlatá jeřabina. O hlasy svých příznivců se i v letošním roce uchází 30 aktivit vybraných v kategorii Kulturní aktivita a 30 v kategorii Péče o kulturní dědictví. Hlasovat je možné až do 16. dubna 2014.

První tři vítězné počiny v obou kategoriích získají finanční dar a na slavnostním vyhlášení vítězů dne 27. května 2014, tentokrát v nově opravených prostorách třebíčského zámku – sídle Muzea Vysočiny Třebíč, převezmou z rukou hejtmana „Zlatou jeřabinu“ - Cenu Kraje Vysočina za kulturní počin roku 2013.

K hlasování můžete využít tento hlasovací formulář .

Mediálním partnerem ankety je Hitrádio Vysočina.

Hlasování

Elektronické hlasování

Svůj hlas můžete dát vždy jen jedné akci v každé kategorii. K úspěšnému hlasování je nutné vyplnit formulář ve spodní části seznamu soutěžních akcí a opsat číselný kód. Do e-mailové schránky, kterou uvedete ve formuláři, Vám bude zaslána informační zpráva a na základě jejího potvrzení dojde k započítání Vašeho hlasu do ankety (bez potvrzení informační zprávy nebude Váš hlas započítán).

Hlasovací formulář

Písemné hlasování

Hlasování je možné též písemnou formou prostřednictvím hlasovacího lístku, který bude uveřejněn v březnovém čísle novin Kraj Vysočina společně se seznamem kulturních počinů v obou kategoriích – pouze originál hlasovacího lístku bude započítán jako platný hlas. Hlasovací lístky zasílejte na adresu Krajský úřad Kraje Vysočina, odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu, Žižkova 57, 587 33 Jihlava s označením „Zlatá jeřabina 2013“.

 
Zodpovídá: Bc. Veronika Švarcová
Vytvořeno / změněno: 2.4.2014 / 2.4.2014
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina > Krajský úřad

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze