Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro novináře

Mobilní verze webu

Druhé vydání časopisu Vysočina

V pořadí druhé vydání časopisu Vysočina je na světě. V těchto dnech je distribuováno všem držitelům Senior pasů Kraje Vysočina. „Celkový náklad druhého vydání činí 12 000 výtisků,“ říká radní Kraje Vysočina pro oblast sociálních věcí a rodinné politiky. Přesně tolik je v regionu držitelů Senior pasů.
 

 
 

V obsahu druhého vydání jsou představeny sociální služby pro seniory a novinky v rámci krajské seniorské politiky. Na dvaceti stranách čtenáři dále najdou rozhovor s lektorem Univerzity třetího věku Milanem Klapetkem, recepty pro zdraví nebo úkoly k procvičování paměti. „Obsah vytváříme společně s jeho čtenáři. Snažíme se vyslyšet jejich přání a zařazovat témata, která by rádi četli,“ říká členka redakční rady Helena Šteflová.

Společně s časopisem Vysočina bude lidem adresován tištěný katalog poskytovatelů slev a výhod, které mohou coby držitelé Senior pasů využívat. Ty je v současnosti možné čerpat na takřka 500 místech Kraje Vysočina. „V katalogu jsou představeny jak celoroční, tak sezónní nabídky,“ dodává Šteflová.

Projekt Senior pas vznikl na podporu lidí v předseniorském a seniorském věku. Jde o ucelený a jednotný systém slev a výhod poskytovaný držitelům karet Senior pas. Senior pas mohou získat všichni, kteří splňují podmínky registrace, a to minimální věk 55 let a trvalé bydliště na území Kraje Vysočina.

 

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 25.3.2014 / 25.3.2014

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro novináře > Tiskové zprávy > 2018 > Listopad

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze