Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro novináře

Mobilní verze webu

Ples Rodinných pasů se stal zavedenou značkou

Ples Rodinných pasů se stal zavedenou značkou
Už potřetí se konal Ples Rodinných pasů Kraje Vysočina. Společenské akce se zúčastnili ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová Tominová, hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek, krajští radní Jana Fialová, Petr Krčál a Zdeněk Chlád. „Jedná se již o tradiční událost, která přitahuje zájem návštěvníků všech věkových skupin. Lístky na letošní ročník byly vyprodány,“ říká Petr Krčál, radní Kraje Vysočina pro oblast sociálních věcí a rodinné politiky.
 

 
 

Ples byl pojat coby jedno velké mezigenerační setkání. Tomu odpovídal přichystaný program. Večer se na pódiu v prostorách Hotelu Gustav Mahler vystřídalo hned několik účinkujících a vrcholem večera bylo vystoupení skupiny Boney M Party Group. „Šlo o rodinnou party v rytmu disco,“ doplňuje Krčál.

 

V rámci programu proběhlo také losování tomboly. Ceny byly rodinné. Na koho se usmálo štěstí, odnesl si rodinnou dovolenou v Dolním Rakousku, vyhlídkový let nad Jihlavou či krmení zvířat v ZOO. „Výtěžek z tomboly byl věnován Domovu ve Zboží a Domovu důchodců Ždírec,“ dodává Krčál.

 

Došlo také na rozkrájení dortu, který je tradiční sladkou tečkou večera. Více fotografií z jeho průběhu najdete na facebookovém profilu Rodinných pasů Kraje Vysočina www.facebook.com/rodinnepasyvysocina.

 

 

 

Ples Rodinných pasů se stal zavedenou značkou

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 19.3.2014 / 19.3.2014

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro novináře > Tiskové zprávy

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze