Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Jan Břížďala - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Vybírejte mimořádné skutky loňského roku na Vysočině

Vybírejte mimořádné skutky loňského roku na Vysočině
Až do 15. dubna 2014 je možné hlasovat v anketě Skutek roku 2013 a ocenit tak všechny, kteří v loňském roce vykonali pro kraj něco mimořádného nad rámec svých povinností, a to často bez ohledu na svůj osobní prospěch. „Právě občanská angažovanost, dobrovolnictví a ochota udělat něco navíc je významným prvkem kulturní společnosti a posiluje její sociální soudržnost,“ říká radní Kraje Vysočina pro oblast regionálního rozvoje a územního plánování Martin Hyský.
 

 
 

Oceněny bývají jak skutky fyzických osob, tak i projekty právnických osob, které mají pro rozvoj kraje nesporný společenský přínos. Vybrané projekty právnických osob postupují do přeshraničního kola soutěže, kde budou soutěžit s projekty z Dolního Rakouska.

 

Více informací najdete na internetové adrese www.zdravykrajvysocina.cz.

 

Projekty právnických osob bude hodnotit odborná porota. Pro nominované skutky fyzických osob v kategoriích „sociálně – zdravotní oblast“, „kultura a umění“, „životní prostředí“, „volný čas dětí a mládeže“ a „poradenství, osvěta a vzdělávání“ je možné hlasovat do 15. 4. 2014 buď elektronicky, prostřednictvím formuláře na výše uvedených internetových stránkách nebo písemně pomocí vyplněného hlasovacího lístku.  

 

Hlasovat mohou pouze občané Kraje Vysočina, a pouze jednou v každé kategorii.

 

Oceněni budou nejvýše tři nominovaní v každé kategorii, kterým budou ceny slavnostně předány členy Rady Kraje Vysočina na zámku v Telči dne 2. června 2014.

 

Podpořte i Vy dobrý Skutek roku!

 

Soutěž Skutek roku je vyhlašována v rámci projektu Angažovanci (Zvýšení kvality místní Agendy 21 prostřednictvím zapojení aktivních občanů do rozvoje regionu), který je realizován v rámci programu česko-rakouské přeshraniční spolupráce.

 

 

  • Kontaktní osoba: Petr Holý, odbor regionálního rozvoje, e-mail: holy.p@kr-vysocina.cz., tel.: 564 602 538
 

Vybírejte mimořádné skutky loňského roku na Vysočině

Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 17.3.2014 / 17.3.2014

 

Cesta: Titulní stránka > Jan Břížďala - radní Kraje Vysočina > Tiskové zprávy

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies