Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Jan Břížďala - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Začalo hlasování do 10. ročníku ankety Zlatá jeřabina

Začíná 10. ročník ankety Zlatá jeřabina
10. března 2014 odstartovalo hlasování do 10. ročníku ankety Zlatá jeřabina. Cílem této ankety je poukázat na množství zajímavých kulturních akcí probíhajících každoročně v Kraji Vysočina a upozornit na příkladnou péči o památky. Anketa je propagací kulturního dění v regionu, vyjádřením podpory organizátorům a současně představuje veřejnosti, co zajímavého se z oblasti kultury v našem regionu nabízí.
 

 
 

O hlasy příznivců se i v letošním roce uchází 30 aktivit vybraných v kategorii Kulturní aktivita a 30 akcí památkové obnovy v kategorii Péče o kulturní dědictví. Hlasovat je možné až do 16. dubna 2014 prostřednictvím hlasovacího formuláře na webových stránkách Kraje Vysočina nebo písemně formou hlasovacího lístku, který bude uveřejněn v březnovém čísle novin Kraj Vysočina.

 

První tři vítězné počiny v obou kategoriích získají finanční dar a na slavnostním vyhlášení vítězů dne 27. května 2014, tentokrát v nově opravných prostorách třebíčského zámku – sídle Muzea Vysočiny Třebíč, převezmou z rukou hejtmana „Zlatou jeřabinu“ - Cenu Kraje Vysočina za kulturní počin roku 2013.

 

Více informací o anketě, podmínkách hlasování a o jednotlivých soutěžních aktivitách jsou k dispozici na webových stránkách Kraje Vysočina v sekci kultura, památky a cestovní ruch. http://www.kr-vysocina.cz/2013/ds-302618/p1=64825

 

  • Lenka Novotná, odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    e-mail:  novotna.l@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 11.3.2014 / 11.3.2014

 

Cesta: Titulní stránka > Jan Břížďala - radní Kraje Vysočina > Tiskové zprávy

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies