Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Informační technologie Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Společenský ples Rodinných pasů Kraje Vysočina

Společenský ples Rodinných pasů Kraje Vysočina
Už potřetí je veřejnost zvána na Společenský ples Rodinných pasů Kraje Vysočina. Uskuteční se v sobotu 15. března v prostorách jihlavského hotelu Gustav Mahler. „Ples se stal zavedenou akcí, o kterou je ze strany veřejnosti velký zájem,“ říká Petr Krčál, radní Kraje Vysočina pro oblast sociálních věcí a rodinné politiky.
 

 
 

Samotný ples bude jedním velkým mezigeneračním setkáním. Plesové veselí odstartuje v 19:30. Slevu na vstupném budou moci uplatnit nejen držitelé Rodinných pasů, ale také Senior pasů. O zábavu se postará hudební skupina Blue Band, speciálním hostem večera bude revival nejslavnější diskotékové legendy všech dob Boney M Party Group. Ne náhodu organizátoři slibují zážitek v podobě pravé rodinné party v duchu disco 80. let.

Součástí společenské akce bude také komentovaná přehlídka zvířat ze Zoo Jihlava či losování tomboly. Večerem provede moderátor Milan Řezníček. Vstupenky na ples si je možné zakoupit na recepci Hotelu Gustav Mahler, Křížová ulice, Jihlava. Jejich předprodej byl již zahájen.

 

 

 

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 5.3.2014 / 5.3.2014

 

Cesta: Titulní stránka > Informační technologie

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze