Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Startuje soutěž Vesnice roku

Vesnice Vysočiny, logo
Soutěž Vesnice roku vstupuje letošním rokem do dvacátého ročníku. Až do konce dubna mohou české, moravské a slezské obce podávat přihlášku do krajských postupových kol. „Motivací může být nejen vítězství a získání titulu Vesnice roku 2014, ale i příslib finanční odměny ve formě dotace z Programu obnovy venkova. Krajský vítěz získá finanční dar Kraje Vysočina a může sdílet zkušenosti a inspiraci pro další rozvoj,“ uvedl radní Kraje Vysočina pro oblast regionálního rozvoje Martin Hyský.
 

 
 

Od 4. března do 30. dubna 2014 mohou obce podávat přihlášky do soutěže (formulář přihlášky je zde: http://www.vesniceroku.cz/prihlaska/prihlaska). Přihláška do soutěže, se všemi přílohami, musí být odeslána nejpozději do 30. dubna 2014 (to je poslední den, kdy může být přihláška doručena) na adresu Ministerstva pro místní rozvoj, k rukám Miroslavy Tiché, tajemnice soutěže.

 

V loňském roce se Vesnicí roku Kraje Vysočina stala obec Jámy na Žďársku, krajského kola této soutěže se zúčastnilo celkem 28 obcí. Vítěz krajského kola na Vysočině navíc získává od Kraje Vysočina titul Vesnice Vysočiny, který sebou nese i finanční benefit v podobě stotisícového daru. I pro ostatní oceněné obce kraj pamatuje s finanční odměnou resp. zvýhodněním při získání dotace v rámci Programy obnovy venkova Vysočiny. 

 

Více informací o soutěži naleznete na: http://www.vesniceroku.cz/

 

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 5.3.2014 / 5.3.2014

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - předseda výboru pro rozvoj strategických projektů, životní prostředí a MA 21 > Tiskové zprávy

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies