Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Kultura a památky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Nominace do ankety Zlatá jeřabina 2013

 

 
 

10. ročník ankety Zlatá jeřabina – Cena Kraje Vysočina za kulturní počin roku 2013

Od 10. ledna do 7. února 2014 můžete zasílat své nominace do ankety Zlatá jeřabina – Cena Kraje Vysočina za kulturní počin roku 2013. Jedná se o 10. ročník veřejné ankety, která je opět rozdělena do dvou tradičních kategorií:

1) Kulturní aktivita

2) Péče o kulturní dědictví


Ve fázi nominací může zaslat každý svůj návrh na oblíbenou kulturní akci nebo příkladnou obnovu či oživení památky. Jedinou podmínkou je, aby se daný počin uskutečnil v roce 2013 na území Kraje Vysočina.

Nominovat lze

v oblasti kulturních aktivit např. zajímavé koncerty, festivaly, divadelní a hudební přehlídky, ediční počiny, muzejní expozice nebo výstavy realizované v roce 2013,

v oblasti péče o kulturní dědictví je třeba, aby se obnova památky též uskutečnila v loňském roce a na území Kraje Vysočina.

Nominace je možné zasílat

elektronicky prostřednictvím nominačního formuláře ,

na e-mail mailto:zlatajerabina@kr-vysocina.cznebo

písemně na adresu Krajský úřad Kraje Vysočina, odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu, Žižkova 57, 587 33 Jihlava s označením "Zlatá jeřabina 2013".

Z došlých nominací bude následně odbornou pracovní skupinou vybráno 30 počinů do kategorie Kulturní aktivita a 30 do kategorie Péče o kulturní dědictví.

Samotné veřejné hlasování bude probíhat od 10. března do 16. dubna 2014, a to elektronicky na internetových stránkách Kraje Vysočina v sekci kultura, památky a cestovní ruch, nebo prostřednictvím originálních písemných hlasovacích lístků uveřejněných v novinách Kraj Vysočina. Vyhodnocení ankety proběhne na základě veřejného hlasování a první tři místa v každé kategorii obdrží Cenu Kraje Vysočina za kulturní počin roku 2013 - Zlatá jeřabina. Slavnostní vyhlášení výsledků se uskuteční v květnu 2014.

 
Zodpovídá: Bc. Veronika Švarcová
Vytvořeno / změněno: 26.2.2014 / 26.2.2014
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > Kultura a památky > Zlatá jeřabina > 2013

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies