Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Vysokorychlostní trať - VRT

Mobilní verze webu

Krajský odbor školství, mládeže a sportu povede Kamil Ubr

Krajský odbor školství, mládeže a sportu povede Kamil Ubr
Novým vedoucím odboru školství, mládeže a sportu Krajského úřadu Kraje Vysočina se stane od 1. března 2014 Kamil Ubr. Do funkce ho dnes společně s ředitelem krajského úřadu jmenovala Rada Kraje Vysočina. „Očekáváme, že nový vedoucí bude intenzivně prosazovat zájmy zřizovatele ve vztahu k příspěvkovým organizacím a bude pracovat na posílení prestiže středních škol na trhu práce. Tento krok považujeme za klíčový pro navrácení konkurenceschopnosti škol. Jako manager by měl vést odbor tak, aby systém středních škol v kraji byl schopen obstát v nových, náročných ekonomických a společenských podmínkách. Také by měl koordinovat aktivity týmu tak, aby zvládal narůstající množství úkolů,“ uvedl ředitel Krajského úřadu Kraje Vysočina Zdeněk Kadlec.
 

 
 

Kamil Ubr patří ke kmenovým zaměstnancům Krajského úřadu Kraje Vysočina, do současné doby vedl oddělení rozvoje vzdělávání. Mezi jeho hlavní úkoly patřilo zpracovávání dlouhodobého záměru vzdělávání a rozvoje vzdělávací soustavy v regionu, příprava nového modelu organizace krajských středních škol, zavádění nových oborů do výuky, ale i koordinace a naplňování globálních grantů kraje v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost.

 

Dosavadní vedoucí odboru školství, mládeže a sportu Miroslav Pech zůstane zaměstnancem krajského úřadu na jiné pozici v témže odboru.

 

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 25.2.2014 / 25.2.2014

 

Cesta: Titulní stránka > Vysokorychlostní trať - VRT

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze