Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Vysokorychlostní trať - VRT

Mobilní verze webu

Hlasování v anketě Zlatá jeřabina začíná 10. března

Hlasování v anketě Zlatá jeřabina začíná 10. března
Letos vyhlásil Kraj Vysočina už desátý ročník ankety Zlatá jeřabina, ve které veřejnost hlasuje pro nejlepší kulturní počin uplynulého roku. Symbolicky od 10. března lze prostřednictvím elektronického formuláře nebo hlasovacího lístku v krajských novinách vybírat z třiceti nominovaných kulturních akcí a třiceti příkladů obnovených nebo znovuoživených památek. Hlasování potrvá až do 16. dubna.
 

 
 

Anketa Zlatá jeřabina je tradičně rozdělena do dvou kategorií, a to Kulturní aktivita a Péče o kulturní dědictví. Veřejnost může hlasovat pro své favority v obou kategoriích až do 16. dubna 2014 prostřednictvím elektronického hlasovacího formuláře na www.kr-vysocina.cz > Kultura, památky a cestovní ruch, případně je možné zaslat hlas pomocí originálního hlasovacího lístku, který bude uveřejněn v březnovém čísle novin Kraj Vysočina.

 

Popis jednotlivých kulturních počinů, které jsou předmětem hlasování, včetně fotografií vystihujících atmosféru při akcích či zachycujících stav památek, bude od 10. března k dispozici rovněž na webové stránce kraje v sekci Kultura, památky a cestovní ruch. Podmínky hlasování jsou stejné jako v loňském roce, z jedné mailové adresy lze hlasovat pouze 1x, hlas je možné zaslat vždy jen jedné akci v každé kategorii.

 

Slavnostní vyhlášení výsledků 10. ročníku ankety Zlatá jeřabina – Cena Kraje Vysočina za kulturní počin roku 2013 se uskuteční 27. května 2014 v nově otevřených prostorách Muzea Vysočiny Třebíč, příspěvkové organizaci.  První tři vítězné kulturní počiny v každé z kategorií s nejvyšším počtem hlasů získají spolu s Cenou Kraje Vysočina také finanční dar.

 

 

  • Lenka Novotná, odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    tel.: 564 602 382, e-mail: novotna.l@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 25.2.2014 / 25.2.2014

 

Cesta: Titulní stránka > Vysokorychlostní trať - VRT

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze