Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Vysokorychlostní trať - VRT

Mobilní verze webu

Úspěchy Vysočiny na mezinárodním veletrhu cestovního ruchu Holiday World 2014 v Praze

Ve dnech 20. – 23. 2. 2014 se v Praze v areálu holešovického výstaviště uskutečnil už 23. ročník mezinárodního veletrhu cestovního ruchu Holiday World, který je považován za nejvýznamnější akci svého druhu nejen v České republice, ale i v regionu střední Evropy.
 

 
 

Veletržní expozici Kraje Vysočina zajišťovala tradičně krajská destinační společnost Vysočina Tourism, příspěvková organizace. Na ploše 50 m2 byla prezentována turistická nabídka Vysočiny, na stánku byl jako obvykle dostatečný prostor i pro prezentaci měst a podnikatelských subjektů z regionu.

 

Vysočina získala během veletrhu dvě významná ocenění. Tím prvním je ocenění pro Kraj Vysočina v internetové anketě „Kraj mého srdce 2013“. Tu zorganizovaly vydavatelství KAM po Česku a výstavní společnost Incheba Praha. Široká veřejnost posuzovala oblibu krajů České republiky v celkem sedmi kategoriích a Kraj Vysočina se umístil v tomto hlasování na 3. místě v kategorii „Pěší turistika“. Navíc získal dvě čtvrtá místa v kategoriích „Letní dovolená“ a „Zimní dovolená“ a 5. místo v kategorii „Cykloturistika“.

 

Organizátor veletrhu společnost Incheba Praha dále zorganizoval soutěž v kategoriích „Nejlepší katalog“, „Nej propagační materiál“, „Stánek do 60 m2“ a „Stánek nad 60 m2“. A ani zde se Vysočina neztratila, naopak. Vysočina Tourism získala 1. místo v kategorii „Nej propagační materiál“ za dva druhy multimediálních DVD - s tipy na výlety po Vysočině (pěší, cyklo a výlety po běžkách) a elektronicky zpracovanými propagačními materiály – Průvodce Vysočinou a za tištěného průvodce „Na běžkách po Vysočině“.

 

Expozice Kraje Vysočina na veletrhu Holiday World byla realizována díky projektu „Propagace turistické nabídky Kraje Vysočina v České republice v letech 2014 – 2015“ a byla podpořena z ROP Jihovýchod a Krajem Vysočina.

 

 

  • zpráva převzata od Vysočina Tourism, p.o.

 

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 24.2.2014 / 24.2.2014

 

Cesta: Titulní stránka > Vysokorychlostní trať - VRT

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze