Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

KRAJ VYSOČINA ZVE CELOU RODINU NA KARNEVAL

Dětský karneval
Kraj Vysočina pořádá druhý ročník karnevalových zastavení. Karnevaly pro celou rodinu odstartují v neděli 23. února 2014 v Kulturním domě Ostrov v Havlíčkově Brodě. Další pozvání za karnevalovou zábavou naplánovali organizátoři na březen. Veselo s Krajem Vysočina bude v Želivě, Zbilidech, v Pozďatíně a ve Svratce. Začátek všech karnevalových programů je vždy od 14.00. Vstupné je zdarma. Akci pro malé i velké připravil Kraj Vysočina v rámci projektů Rodinné a Senior pasy Kraje Vysočina. Mediální partnerem karnevalové tour je Hitrádio Vysočina. Těšíme se na děti, rodiče, dědečky i babičky.
 

 
 

Karnevalový program nabídne zábavu pro malé i velké návštěvníky. Pro děti jsou přichystané soutěže, zábavné atrakce, fotokoutek, hrané pohádky nebo dětská show s názvem „Kouzelný výlet“. Dospělým návštěvníkům zahraje k poslechu či tanci hudební skupina Karel Gott Revival Morava. Pro všechny pak budou připraveny výtvarné dílny. Zábavným odpolednem bude provádět Milan Řezníček.

 

 „Tímto navazujeme na úspěšnou tour z minulého roku, která si našla mnohé příznivce. Karnevalová zastavení, která se uskuteční v každém z okresů Kraje Vysočina, rozšiřuje nabídku rozvíjených prorodinných aktivit a jejich program respektuje mezigenerační soužití rodin s dětmi včetně jejich prarodičů,“ říká Petr Krčál, radní Kraje Vysočina pro sociální oblast.

 

 

Odkazy

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 19.2.2014 / 19.2.2014

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - předseda výboru pro rozvoj strategických projektů, životní prostředí a MA 21

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze