Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

KRAJ VYSOČINA ZVE CELOU RODINU NA KARNEVAL

Dětský karneval
Kraj Vysočina pořádá druhý ročník karnevalových zastavení. Karnevaly pro celou rodinu odstartují v neděli 23. února 2014 v Kulturním domě Ostrov v Havlíčkově Brodě. Další pozvání za karnevalovou zábavou naplánovali organizátoři na březen. Veselo s Krajem Vysočina bude v Želivě, Zbilidech, v Pozďatíně a ve Svratce. Začátek všech karnevalových programů je vždy od 14.00. Vstupné je zdarma. Akci pro malé i velké připravil Kraj Vysočina v rámci projektů Rodinné a Senior pasy Kraje Vysočina. Mediální partnerem karnevalové tour je Hitrádio Vysočina. Těšíme se na děti, rodiče, dědečky i babičky.
 

 
 

Karnevalový program nabídne zábavu pro malé i velké návštěvníky. Pro děti jsou přichystané soutěže, zábavné atrakce, fotokoutek, hrané pohádky nebo dětská show s názvem „Kouzelný výlet“. Dospělým návštěvníkům zahraje k poslechu či tanci hudební skupina Karel Gott Revival Morava. Pro všechny pak budou připraveny výtvarné dílny. Zábavným odpolednem bude provádět Milan Řezníček.

 

 „Tímto navazujeme na úspěšnou tour z minulého roku, která si našla mnohé příznivce. Karnevalová zastavení, která se uskuteční v každém z okresů Kraje Vysočina, rozšiřuje nabídku rozvíjených prorodinných aktivit a jejich program respektuje mezigenerační soužití rodin s dětmi včetně jejich prarodičů,“ říká Petr Krčál, radní Kraje Vysočina pro sociální oblast.

 

 

Odkazy

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 19.2.2014 / 19.2.2014

 

Cesta: Titulní stránka

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze