Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Zlatá jeřabina má deset let. Veřejnost si ji oblíbila

Trampský širák
Více než tisícovka nominačních archů s návrhy zajímavých kulturních aktivit a počinů z celého kraje se sešla organizátorům ankety Zlatá jeřabina. V následujících dnech budou roztříděny a ještě v únoru se sejde odborná komise, která sestaví, tak jako v minulých letech, žebříček dvou seznamů po třicítce konkrétních položek v kategoriích Kulturní aktivita a Péče o kulturní dědictví. Hlasování ve veřejné anketě bude možné od 10. března do 16. dubna 2014 na webových stránkách kraje a prostřednictvím hlasovacího formuláře v březnových novinách Kraj Vysočina.
 

 
 

Slavnostní vyhlášení výsledků jubilejního desátého ročníku soutěže Zlat jeřabina s letopočtem 2013 je naplánováno na květen 2014.

 

V předchozím ročníku soutěže Zlatá jeřabina byl veřejností nejvýše hodnocen v kategorii Kulturní aktivita festival Trampský širák. V kategorii Péče o kulturní dědictví velice těsně vyhrál Humpolec a jeho Obnova Nápravníkova stavení vč. vytvoření expozice Skanzen Zichpil před Polnou a jejich Obnovou a zpřístupněním kostela Nanebevzetí Panny Marie. I v letošním ročníku se počítá s tím, že dva vybrané projekty budou Vysočinu reprezentovat v podobné soutěži v rámci přeshraničních aktivit s Dolním Rakouskem.

 

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 7.2.2014 / 7.2.2014

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze