Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Echa dokumentárních filmů v Bruselu

Echa dokumentárních filmů v Bruselu
Proslulé nezávislé kino Nova v Bruselu se už podruhé stalo dějištěm Ozvěn Mezinárodního filmového festivalu dokumentárních filmů Jihlava. V pátek odstartovaly Ozvěny filmem režiséra Petra Hátleho Velká noc, který na jihlavském festivalu získal cenu za nejlepší český dokumentární film loňského roku. Projekce filmů ze 17. ročníku MFDF budou v kině Nova pokračovat i o nadcházejícím víkendu.
 

 
 

„Mezinárodní festival dokumentárních filmů Jihlava se už stal mezi odborníky i filmovými nadšenci pojmem. Uvedení nejzajímavějších filmů podzimní jihlavské přehlídky v Bruselu jen dokládá, že pokud dobrý projekt získá silného partnera a spojence, je schopen růst i za hranice České republiky,“ uvedla Marie Kružíková, radní Kraje Vysočina pro oblast kultury, památkové péče a cestovního ruchu. Na projekce svých filmů do Cinema Nova dorazili i někteří režiséři. První den Ozvěn v pátek 31. ledna mohli návštěvníci vyzpovídat například Petra Hátleho, bulharského režiséra Jivka Darakchieva nebo chorvatskou dokumentaristku Željku Sukovou.

 

Další porce dokumentů čeká na diváky v kině Nova už tento pátek ve 20 hodin a projekci nejlepších filmů festivalu uzavře v sobotu 8. února italský dokument Temná hmota.

 

Více informací o Ozvěnách MFDF v Bruselu naleznete na http://www.dokument-festival.cz/ozveny/brusel

 

Druhý ročník Ozvěn Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů Jihlava v Bruselu podpořily:

 

 

 

 

Echa dokumentárních filmů v Bruselu

Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 3.2.2014 / 3.2.2014

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - předseda výboru pro rozvoj strategických projektů, životní prostředí a MA 21

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze