Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

e-Bezpečnost Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Den bezpečnějšího internetu

SID 2014
Den bezpečnějšího internetu 2014 (SID 2014) proběhne 11. února. Jeho cílem je podnítit bezpečnější a zodpovědnější užívání online i mobilních technologií především začínajícími a mladými uživateli.
 

 
 
Den bezpečnějšího internetu 2014 (SID 2014) proběhne 11. února. Jeho cílem je podnítit bezpečnější a zodpovědnější užívání online i mobilních technologií především začínajícími a mladými uživateli. V rámci propagační kampaně proběhne celosvětově mnoho akcí, které poukáží na škodlivý obsah a projevy chování ve světě online a potřebu tvorby a rozšiřování nabídky webového obsahu pro nejmladší uživatele a mobilních technologií. V letošním roce bude tento den provázet motto: "Vytvořme společně lepší internet…". 

Národní centrum bezpečnějšího internetu u příležitosti SID 2014 pořádá tradiční soutěž pro školy, knihovny, apod., které uspořádají aktivity na téma Dne bezpečnějšího internetu. Může jít o besedu s žáky, výtvarnou nebo vědomostní soutěž, přednášku na téma bezpečného internetu anebo neformální diskuzi. Více o soutěži naleznete zde.

Při této příležitosti se na Krajském úřadě Kraje Vysočina uskuteční finálová část soutěže S Vysočinou bezpečně na internetu
 
Zodpovídá: Bc. Lucie Časarová
Vytvořeno / změněno: 29.1.2014 / 29.1.2014
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > e-bezpečnost Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze