Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Vysokorychlostní trať - VRT

Mobilní verze webu

Zahajovací ceremoniál dětské olympiády ozdobí světelné efekty

Show
Konečně je jasno! Slavnostní ceremoniál Her VI. zimní olympiády dětí a mládeže, Kraj Vysočina 2014, který je naplánován na 19. ledna 2014 v Havlíčkově Brodě bude jednou velkou světelnou show. Pořadatelé už několik týdnů pečlivě zatmívají místo ceremoniálu – zimní stadion Kotlina. Celý zhruba 90 minut trvající program bude doprovázen projekcí a efekty na třech velkoplošných obrazovkách. Nejdůležitější okamžiky zahájení se odehrají na skleněném podsvíceném pódiu.
 

 
 

V rámci programu vystoupí havlíčkobrodský pěvecký sbor ZUŠ, efektní Tam Tam Orchetra, který se stane součástí nástupu výprav, nebude chybět vztyčení olympijské a české vlajky, zazní hymny, v programu je i složení olympijských slibů, efektní prostorové štafetové zapálení olympijského ohně, světelná i ohňová show a představení taneční skupiny Mighty Shake. Některé programové perličky si pořadatelé stále nechávají pro sebe. Už dříve ale prozradili, že moderátorem všech ceremoniálů bude sportovní komentátor Štěpán Škorpil. Mezi hosty, kteří potvrdili účast bude možné potkat např.  předsedu Senátu ČR Milana Štěcha ministra školství Dalibora Štyse, předsedu ČOV Jiřího Kejvala, hejtmana Kraje Vysočina Jiřího Běhounka a další hejtmany krajů, starosty pořadatelských měst a zasloužilé československé olympioniky. Mezi oficiálními hosty slavnostního ceremoniálu budou přítomni i zástupci sponzorů olympiády - společnosti ČEZ, SPORTEN, PLEAS, TOKOZ a další.

Zahájení Her VI. zimní olympiády dětí a mládeže,
Kraj Vysočina 2014

NEDĚLE 19. 1. 2014 14.00 hod.
zimní stadion Kotlina, Havlíčkův Brod

 

Přímý přenos slavnostního zahájení bude možné sledovat na www.olympic.cz/odm2014 nebo na www.kr-vysocina.cz 19. ledna 2014 od 14:00 hod.

 

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 17.1.2014 / 17.1.2014

 

Cesta: Titulní stránka > Vysokorychlostní trať - VRT

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze