Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Kultura a památky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Studujte v zahraničí s Krajem Vysočina

Ilustrační foto
Kraj Vysočina se dlouhodobě aktivně podílí na podpoře mezinárodních aktivit. Mezi ně patří i finanční podpora studentů, kteří by chtěli studovat v některém z partnerských či spolupracujících regionů. O finanční příspěvek je možné žádat pomocí Pravidel Rady Kraje Vysočina pro poskytování Studijního stipendia Kraje Vysočina, která jsou v platnosti od ledna 2013.
 

 
 

Kraj Vysočina poskytuje dvě různé formy stipendií. Dlouhodobé (na dobu 10 měsíců – jeden školní rok) a krátkodobé (min. 4 měsíce a méně jak 10 měsíců). Požádat si o ně mohou studenti, kteří navštěvují střední školy v Kraji Vysočina, je jim méně než 20 let, mají vynikající studijní výsledky (s průměrem do 1,5), mají trvalé bydliště v Kraji Vysočina a po návratu ze zahraničního studia opět nastoupí na svou domovskou školu v kraji.

 

V letošním roce se žádosti podávají do 31. ledna 2014, a to písemně na Odbor školství, mládeže a sportu. Podrobné informace s kompletním zněním pravidel naleznete na: http://www.kr-vysocina.cz/pravidla-rady-kraje-vysocina-pro-poskytovani-studijniho-stipendia-kraje-vysocina/d-4047327/p1=46231. Dotazy zodpoví Alena Mikulíková, tel. 564 602 939, e-mail: mikulikova.a@kr-vysocina.cz.

 

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 3.1.2014 / 3.1.2014

 

Cesta: Titulní stránka > Kultura a památky > Památky

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze