Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Kultura a památky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Kraj Vysočina na brněnském Regiontouru představí památky a olympiádu

Regiontour 2014
Kraj Vysočina připravuje vlastní prezentaci na tradičním veletrhu cestovního ruchu Regiontour, který se koná od 16. ledna na brněnském výstavišti. Hlavním tématem krajské prezentace jsou nevšední turistická pozvání za památkami regionu a blížící se olympiáda dětí a mládeže. Kraj Vysočina se v Brně představí společně s třicítkou spoluvystavovatelů z řad měst, obcí, mikroregionů a podnikatelských subjektů.
 

 
 

Stánek Kraje Vysočina v tradičních barvách bude po celou dobu veletrhu 16. – 19. ledna 2014 centrem turistické nabídky zaměřené na kulturní památky, zajímavosti a nové turistické cíle Kraje Vysočina. „Památky regionu chceme představit nejen obvyklou prezentační formou, ale také nově na velkoplošné obrazovce a zcela netradičně turistickým rádoby výšlapem, při němž nohy nebudou bolet,“ prozradila radní Kraje Vysočina pro oblast cestovního ruchu Marie Kružíková. Největší důraz bude Kraj Vysočina klást na Muzeum Vysočiny Třebíč, jehož rozsáhlá modernizace za 180 miliónů korun byla dokončena v závěru minulého roku.

 

„Hlavním tématem zahajovacího dne bude představení Her Vi. zimí olympiády dětí a mládeže, Kraj Vysočina 2014. Tento bod programu jsme pojali jako generální zkoušku na všechny olympiády letošního roku. Rádi bychom návštěvníkům hravou formou představili originální logo olympiády dětí a mládeže, která termínově navazuje na veletrh,“ prozradila Marie Kružíková.

 

Prezentace na veletrhu Regiontour 2014 je realizována v rámci projektu Propagace turistické nabídky Kraje Vysočina v České republice v letech 2014–2015 s finanční podporou Regionálního operačního programu Jihovýchod a Kraje Vysočina.

 

 

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 3.1.2014 / 3.1.2014

 

Cesta: Titulní stránka > Kultura a památky > Památky

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze