Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Kraj Vysočina podporuje mladé sportovce

Ilustrační foto
Všesportovní kolegium Kraje Vysočina na svém zasedání dne 16.12. 2013 projednalo otázky podpory sportovní činnosti dětí a mládeže v kraji. Kraj Vysočina od roku 2006 systematicky podporuje sportovní činnost dětí a mládeže do 18 let prostřednictvím dotace Všesportovnímu kolegiu Kraje Vysočina, které sdružuje organizace provozující tělovýchovnou a sportovní činnost. Každoročně tak tato dotace míří do jednotlivých sportovních klubů a jednot a k jednotlivým mladým sportovcům.
 

 
 

Dotace je určena na zabezpečení sportovní činnosti dětí a mládeže a podléhá předem schváleným pravidlům. Počet mladých sportovců, pro které je určena, je kolem 40 tisíc ročně. V rámci projednání a schválení rozpočtu Kraje Vysočina na rok 2014, byla tato dotace schválena ve výši čtyř miliónů korun.

 

Představitelé jednotlivých sportovních organizací sdružených ve všesportovním kolegiu touto cestou děkují zastupitelům a vedení Kraje Vysočina v čele s hejtmanem Jiřím Běhounkem za tuto významnou podporu. Kraj Vysočina je jedním z mála krajů, které pravidelně a systematicky podporují sportovní činnost dětí a mládeže.

 

  • Luboš Straka, Všesportovní kolegium Kraje Vysočina
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 18.12.2013 / 18.12.2013

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - předseda výboru pro rozvoj strategických projektů, životní prostředí a MA 21

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze