Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Kraj Vysočina podporuje mladé sportovce

Ilustrační foto
Všesportovní kolegium Kraje Vysočina na svém zasedání dne 16.12. 2013 projednalo otázky podpory sportovní činnosti dětí a mládeže v kraji. Kraj Vysočina od roku 2006 systematicky podporuje sportovní činnost dětí a mládeže do 18 let prostřednictvím dotace Všesportovnímu kolegiu Kraje Vysočina, které sdružuje organizace provozující tělovýchovnou a sportovní činnost. Každoročně tak tato dotace míří do jednotlivých sportovních klubů a jednot a k jednotlivým mladým sportovcům.
 

 
 

Dotace je určena na zabezpečení sportovní činnosti dětí a mládeže a podléhá předem schváleným pravidlům. Počet mladých sportovců, pro které je určena, je kolem 40 tisíc ročně. V rámci projednání a schválení rozpočtu Kraje Vysočina na rok 2014, byla tato dotace schválena ve výši čtyř miliónů korun.

 

Představitelé jednotlivých sportovních organizací sdružených ve všesportovním kolegiu touto cestou děkují zastupitelům a vedení Kraje Vysočina v čele s hejtmanem Jiřím Běhounkem za tuto významnou podporu. Kraj Vysočina je jedním z mála krajů, které pravidelně a systematicky podporují sportovní činnost dětí a mládeže.

 

  • Luboš Straka, Všesportovní kolegium Kraje Vysočina
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 18.12.2013 / 18.12.2013

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze