Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Informační technologie Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Pozvánka na konferenci ONE Conference Brussels 2014

ONE logo
EPMA si vás dovoluje pozvat na druhý ročník ONE Conference Brussels 2014, který se bude konat za účasti expertů, zástupců regionů a politiků v Bruselu 24. dubna 2014.
 

 
 
ONE Conference Brussels 2014
"Budoucnost je tu. Členské státy a regiony nesmí ztrácet čas přípravami na nové prorůstové programy EU", řekl eurokomisař Hahn, poté co evropští poslanci hlasovali v červenci 2013 pro radikální reformu regionální politiky EU. Nové programové období přinese členským státům prostředky na investice podmíněné souladem Regionální politiky a programu Horizont 2020 tak, aby byla v maximální míře využita možnost inovačních příležitostí. 

Ekonomika poháněná daty může Evropě nabídnout východisko z víceúrovňové krize, které nám může dodat nové schopnosti. Jsou Evropané připraveni na datovou revoluci? Jsou politici schopni dělat informovaná rozhodnutí a zvládat změny?

ONE konference se snaží podpořit společné úsilí partnerů vybudovat vazby mezi informačními sítěmi a ICT observatořemi, tak aby se podařilo dosáhnout ambiciózního společného cíle strategie Evropa 2020. 
Zodpovídá: agentura EPMA
Vytvořeno / změněno: 12.12.2013 / 12.12.2013
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > Informační technologie > Metodiky > Metodiky ostatní

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze