Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Ředitel Krajského úřadu Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Barevné Vánoce: První obrázky krajských Vánoc

Ilustrační foto
Barevné Vánoce - každoroční prodejní akce v sídle Kraje Vysočina v Jihlavě, která se koná dnes 12. prosince až do 16:00 hodin. Své rukodělné výrobky nabízí zhruba padesátka domovů pro seniory, ústavů sociální péče, středních škol i neziskových organizací. Ke koupi jsou obvyklé vánoční dekorace, zimní doplňky, proutěné zboží, občerstvení a nápoje, voňavé zboží a mnoho dalšího. Barevné Vánoce letos zahájil zavěšením vánoční ozdoby na krajský stromeček náměstek hejtmana Vladimír Novotný.
 

 
 

Na letošní krajské Barevné Vánoce přijaly pozvání také partnerské organizace sociálních služeb z Polska a Slovenska. "Naším cílem je podpořit aktivity vysočinských domovů pro seniory. Pozvání pro jejich přeshraniční partnery bylo samozřejmostí," uvedl Petr Krčál, radní Kraje Vysočina pro oblast sociálních věcí.

Letošním dárkem Kraje Vysočina pro děti z dětských domovů jsou volné vstupenky na vybraný muzikál. Loni krajský "Ježíšek" nadělil dětem vyhlídkový let. "Ne všem dětem bylo naděleno štěstí úplné a funkční rodiny. Proto se Kraj Vysočina i letos rozhodl dárkem udělat radost všem v dětských domovech," vysvětlil Libor Joukl, náměstek hejtmana pro oblast majetku a dopravy.

 

 

 

Barevné Vánoce

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 12.12.2013 / 12.12.2013

 

Cesta: Titulní stránka > Ředitel Krajského úřadu > Aktuální téma

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze