Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Informační technologie Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Erasmus+ otevřel své brány na Vysočině

Erasmus+ otevřel své brány na Vysočině
V pondělí 9. 12. 2013 proběhla na krajském úřadě konference u příležitosti ukončení evropských vzdělávacích programů – Program celoživotního učení a Mládež v akci. Na 80 zástupců základních i středních škol, domů dětí a mládeže, neziskových organizací, vzdělávacích institucí a obcí si vyslechlo výsledky programů za období 2007–2013, načerpalo inspiraci u osmi organizací, které prezentovaly své vzdělávací projekty v oblasti formálního i neformálního vzdělávání.
 

 
 

Na konferenci se svými příspěvky vystoupila regionální konzultantka programu Mládež v akci Iva Maciá, která představila sedmiletou společnou spolupráci s oddělením mládeže a sportu, odboru školství, mládeže a sportu Krajského úřadu Kraje Vysočina na školicích aktivitách pro pedagogy, pracovníky s mládeží i samotnou mládež v oblasti neformálního vzdělávání.

 

Zástupce Domu zahraniční spolupráce Petr Chaluš prezentoval jak Program celoživotního učení, tak i nový evropský vzdělávací program Erasmus+, který výše uvedené od ledna 2014 nahradí. Účastníci tak měli možnost již s předstihem si udělat představu, jakým způsobem a do jakých aktivit se budou moci v příštím programovém období zapojit.

 

Všem žadatelům přejeme úspěšný vstup do nového programu. Kraj Vysočina se bude snažit poskytnout stejný servis jako v letech předešlých.

 

 

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 11.12.2013 / 11.12.2013

 

Cesta: Titulní stránka > Informační technologie

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze