Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Informační technologie Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Vzdělávání pro neziskovky v Kraji Vysočina

Vzdělávání pro neziskovky v Kraji Vysočina
KOUS Vysočina, o. s. – Koordinační uskupení nestátních neziskových organizací Kraje Vysočina ve spolupráci s Krajským úřadem Kraje Vysočina a městy pořádají pod záštitou Petra Piňose, radního pro oblast multikulturní spolupráce a neziskový sektor semináře na téma „Co čeká neziskové organizace v souvislosti s platností nového občanského zákoníku od 1. 1. 2014“.
 

 
 

„Na program seminářů byla zařazena aktuální témata jako představení práce Kraje Vysočina v souvislosti s neziskovým sektorem, představení práce KOUS Vysočina, o.s., představení novely občanského zákoníku včetně důležitých odkazů a poradenství, jednotlivé právní kroky například úprava jména a stanov, veřejné rejstříky, veřejná prospěšnost aj. Vzhledem k tomu, že se jedná o rozsáhlou novelu občanského zákoníku, je zapotřebí se na ni dobře připravit“, uvedl Petr Piňos, radní pro oblast multikulturní spolupráce a neziskový sektor.

 

Seminář je pořádán s finanční podporou Kraje Vysočina, pro účastníky je seminář zdarma. Pozvánka na seminář je k nalezení zde.

 

 

 

Odkazy

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 28.11.2013 / 28.11.2013

 

Cesta: Titulní stránka > Informační technologie

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze