Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Informační technologie Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Závěrečná konference projektu Severojižní propojení Kraje Vysočina – 3

Závěrečná konference projektu Severojižní propojení Kraje Vysočina – 3
V pondělí 25. 11. 2013 proběhla na Městském úřadě v Jaroměřicích nad Rokytnou závěrečná konference projektu Severojižní propojení Kraje Vysočina – 3, kde byly prezentovány jeho výstupy, kterými jsou projektové dokumentace potenciálních staveb: II/360 Třebíč – Střítež, II/152 Jaroměřice nad Rokytnou – obchvat, II/152 Moravské Budějovice – obchvat, II/410 Jemnice – obchvat, II/410 Menhartice – obchvat. Jednání se vedle zástupců Kraje Vysočina (vedoucí partner projektu ) a Dolního Rakouska (partner projektu) zúčastnili též reprezentanti dotčených obcí.
 

 
 

Konferenci zahájil starosta města Jaroměřice nad Rokytnou a zároveň zastupitel Kraje Vysočina Jaroslav Soukup, který ji okomentoval následujícími slovy: „ Jsem velmi potěšen, že se závěrečná konference tohoto významného projektu konala právě v našem městě, které je součástí tohoto propojení, a věřím, že se v dalším období v čerpání dotací podaří právě v našem městě vybudovat tolik potřebný obchvat, který spojení Kraje Vysočina, potažmo našeho města s Rakouskem, dále výrazně zlepší. “

 

Realizace tohoto projektu byla podpořena v rámci operačního programu Cíl Evropská územní spolupráce Rakousko – Česká republika 2007 – 2013, přičemž 85 % způsobilých výdajů bude uhrazeno z Evropského fondu pro regionální rozvoj a 5 % ze státního rozpočtu České republiky.

 

 

  • Radek Handa, odbor dopravy a silničního hospodářství
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    e-mail: handa.r@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 28.11.2013 / 28.11.2013

 

Cesta: Titulní stránka > Informační technologie

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze