Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Kukla - náměstek hejtmana Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Česko-rakouská spolupráce počítá s dalšími projekty

Česko-rakouská spolupráce počítá s dalšími projekty
V jihomoravské Lednici se ve dnech 25. - 26. 11. 2013 konalo zasedání 14. Monitorovacího výboru Operačního programu Rakousko – Česká republika 2007-2013. Jedním z cílů tohoto jednání bylo i schvalování projektových záměrů s přeshraničním dopadem, o jejichž podporu se ucházely i žadatelé z Kraje Vysočina.
 

 
 

„Současné programovací období se pomalu chýlí ke konci, ale i přesto se dvě desítky nových přeshraničních projektů ucházely o podporu plánovaných aktivit, které budou realizovány v roce 2014. Do sedmi z předkládaných projektů byly zapojeny i subjekty z Vysočiny. Cílem těchto sedmi projektů, z nichž šest získalo podporu v celkové výši téměř 2 mil. Euro, je realizovat aktivity v oblasti vědy, výzkumu a inovací, sociální oblasti, dopravě či strategické přípravě obcí a mikroregionů pro další programovací období“, uvedl Martin Hyský, radní pro oblast regionálního rozvoje a územního plánování.  

     

V současné době je celková alokace programu téměř vyčerpána, ale díky nedočerpaným dotacím z některých projektů bude možné předkládat projektové žádosti i v další výzvě. Projektové záměry je vhodné konzultovat s příslušnými regionálními subjekty jednotlivých partnerů projektu. Kontakty na konzultační místa regionálních subjektů spolu s potřebnými informacemi o programu naleznete na www.at-cz.eu.

 

 

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 28.11.2013 / 28.11.2013

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Kukla - náměstek hejtmana Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies