Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Kukla - náměstek hejtmana Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Můžeme se učit vzájemně

Můžeme se učit vzájemně
V minulém týdnu proběhlo na Krajském úřadě Kraje Vysočina společné jednání zástupců Libereckého kraje a Kraje Vysočina. Liberecký kraj projevil zájem seznámit se a získat příklady dobré praxe z aktivit Kraje Vysočina v oblasti Místní agendy 21, regionálních produktů a regionálních prodejen.
 

 
 

„Kraj Vysočina prezentoval jako zkušený realizátor Místní agendy 21  řadu aktivit patřící už mezi oblíbené tradiční akce pro veřejnost jako např. Čistou Vysočinu, Klimatour, Skutek roku, Dny zdraví, Do práce a do škol bez aut či Diabetologický den. Neméně zajímavé informace obdrželi kolegové z Libereckého kraje v oblasti dotačních nástrojů Kraje Vysočina, kterými jsou jednotlivé grantové programy Fondu Vysočiny či Zásady zastupitelstva např. pro poskytování dotací na podporu naplňování a propagace principů MA21 a Zdraví 21 v Kraji Vysočina“, uvedl Martin Hyský, radní pro oblast regionálního rozvoje a územního plánovanání.

 

Oblast široké škály regionálních produktů v Kraji Vysočina, způsob jejich certifikace a v posledním roce navazující certifikace regionálních prodejen představili zástupci Zemědělské a ekologické regionální agentury, o.s., která je nositelem značky Vysočina – regionální produkt.  Kolegy z Libereckého kraje zaujala především problematika certifikovaných prodejen s regionálními produkty, na jejichž podporu Kraj Vysočina v letošním roce připravil i finanční dotační nástroj. 

 

 

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 26.11.2013 / 26.11.2013

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Kukla - náměstek hejtmana Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies