Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Informační technologie Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Pelhřimov dnes patří chirurgům

Pelhřimov dnes patří chirurgům
Tradiční republikové setkání zdravotníků se opět po roce vrací do Pelhřimova. Odborná konference Pelhřimovské chirurgické dny je určena lékařům i zdravotním sestrám. Letošním tématem jsou kromě nádorů v chirurgii i traumatologie předloktí a ruky. V sesterské sekci mají přítomní možnost diskutovat nejrůznější témata ošetřovatelské péče. Slavnostního zahájení se zúčastnil i hejtman Jiří Běhounek.
 

 
 

Pelhřimovské chirurgické dny pořádá Nemocnice Pelhřimov a v kalendáři odborných seminářů a konferencí mají už stabilní místo. Každoroční setkání zdravotníků garantuje Chirurgická společnost České lékařské společnosti J. E. Purkyně, Česká lékařská komora a Krajské edukační centrum POUZP se sídlem v Pelhřimově. Z konference je pravidelně pořizován sborník, na jehož vydání a některé další náklady spojené s pořádáním konference pravidelně přispívá Kraj Vysočina, zřizovatel pelhřimovské nemocnice.

 

Konference a její odborné pojetí je historicky spojeno se jménem Karla Křikavy, CSc. primáře chirurgického oddělení Nemocnice Pelhřimov a jeho nástupců. Díky jejich přispění se v Pelhřimově podařilo vybudovat tradici odborných setkání, která se mohou měřit s obdobnými akcemi fakultních nemocnic nebo odborných klinik.

 

 

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 22.11.2013 / 22.11.2013

 

Cesta: Titulní stránka > Informační technologie

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze