Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Informační technologie Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Barevné Vánoce opět provoní sídlo kraje

Barevné Vánoce opět provoní sídlo kraje
Adventní čas se nezadržitelně blíží a s ním i tradiční předvánoční akce Barevné Vánoce. Ve čtvrtek 12. prosince se v sídle Kraje Vysočina v Jihlavě rozvoní jehličí a nikdo nebude na pochybách, že Vánoce jsou doslova za dveřmi. Všechna patra kongresové budovy opět zaplní výrobky obyvatel krajských domovů pro seniory a ústavů sociální péče a střední školy z Vysočiny nabídnou vánoční cukroví, přírodní dekorace nebo inspiraci, jak vyzdobit štědrovečerní tabuli. Kromě toho je i v letošním roce připravena Ježíškova pošta slibující splnění vánočních přání, stačí vhodit vzkaz do připravené schránky. Návštěvníci jsou v sídle Kraje Vysočina srdečně vítáni od 9.30 až do 16.00 hodin.
 

 
 

Barevné Vánoce jsou každoroční místem inspirace na netradiční vánoční dárky, originální ozdoby i slavnostní dekorace vánočních stolů. Mezi obvyklý sortiment nabízený za příznivé ceny patří pletené zboží, svíčky, keramika, proutěné košíky, ručně vyrobené šperky nebo adventní věnečky. Návštěvníci budou moci také ochutnat oblíbené vánoční pochoutky a cukroví, které připravili studenti krajských středních škol. V průběhu celého den nebude chybět ani oblíbené balení na místě zakoupených i vlastních přinesených dárků. Letošní Barevné Vánoce zahájí zpěvem koled klienti Ústavu sociální péče Křižanov.

 

Na organizaci letošních Barevných Vánoc se podílí 22 krajských domovů pro seniory a ústavů sociální péče, tři dětské domovy zřizované Krajem Vysočina a čtyři střední školy z Jihlavy, Třebíče, Velkého Meziříčí a Třeště.

 

 

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 20.11.2013 / 20.11.2013

 

Cesta: Titulní stránka > Informační technologie

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze