Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Kukla - náměstek hejtmana Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Kraj podpoří činnost turistických informačních center

Informační centrum
Až padesát tisíc korun mohou získat z krajského rozpočtu turistická informační centra v regionu. Listopadové Zastupitelstvo Kraje Vysočina schválilo nové zásady, které umožní tzv. „Íčkům“ při splnění kvalifikačních podmínek čerpat podporu už na jaře příštího roku. „Celkem půldruhého milionu korun má pomoci například s certifikací, vytvořením nových webových stránek, tištěných turistických materiálů nebo pořízením navigačního systému k sídlu TIC, vzděláním pracovníků, ale například také s modernizací výpočetní techniky,“ vyjmenovala krajská radní pro oblast kultury a cestovního ruchu Marie Kružíková.
 

 
 

Při žádosti o podporu podle Zásad Kraje Vysočina pro poskytování dotací na podporu turistických informačních center v Kraji Vysočina budou výrazněji bodově ohodnoceny ty žádosti, kde se žadatelé zavazují podílet se na tvorbě regionálních turistických databází, shromažďování statistických dat apod., čímž napomohou zefektivnění prezentace kraje Vysočina navenek.

Žádosti je možné předkládat od 1. ledna 2014 do 15. února 2014. Znění výzvy i formulář žádosti jsou umístěné na adrese www.kr-vysocina.cz/edotace nebo www.kr-vysocina.cz – kultura a památky – cestovní ruch – Zásady na podporu TIC.

 

  • Renata Šimánková, odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    tel. 564 602 353, e-mail: simankova.r@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 20.11.2013 / 20.11.2013

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Kukla - náměstek hejtmana Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies