Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Pozvánka na konferenci Vysočina v Evropě, Erasmus+

Pozvánka na konferenci Vysočina v Evropě, Erasmus+
Odbor školství, mládeže a sportu ve spolupráci s Domem zahraniční spolupráce pořádá na začátku prosince konferenci o končícím období dvou evropských vzdělávacích programů – Program celoživotního učení a Mládež v akci. Podstatná část programu bude zaměřena i na nový program, který by měl odstartovat v lednu 2014 Erasmus+.
 

 
 

Konference se koná 9. prosince 2013 od 10.00 do 15.00 hod. na krajském úřadě a je určena pro ředitele všech typů škol, pedagogy, pracovníky s mládeží, NNO, zaměstnavatele, zástupce obcí i kraje. Akce se koná pod záštitou radní pro oblast školství Jany Fialové.

 

Jakým podílem přispěl Kraj Vysočina k prohlubování mezinárodních vztahů mezi žáky, studenty, učiteli, pracovníky s mládeží i mládeží samotnou? Kolik žádostí bylo v programovém období podáno a schváleno za náš kraj v porovnání s celou Českou republikou? Jaké novinky čekají žadatele v novém programu Erasmus+? To všechno se dozvíte na naší konferenci.

 

Přihlásit se můžete na tomto odkaze: http://www.naep.cz/index.php?a=view-seminar&general_file_id=9324&project_folder_id=17&

 

 

  • Alena Mikulíková, odbor školství, mládeže a sportu
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    e-mail: mikulikova.a@kr-vysocina.cz, tel. 564 602 939
 

Odkazy

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 12.11.2013 / 12.11.2013

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze