Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Opravy školských zařízení na Havlíčkobrodsku

ZŠ a Praktická škola Chotěboř
Dobu školních prázdnin využívá Kraj Vysočina pravidelně k modernizaci a úpravám školských objektů. V případě SPŠS Havlíčkův Brod investoval kraj do rekonstrukce ZTI a sociálních zařízení. Pro účely ZŠ a Praktické školy v Chotěboři byla podle plánů opravena prvorepubliková vila v areálu školy. Obě stavební akce přišly Kraj Vysočina dohromady na devět miliónů korun.
 

 
 

SPŠS Havlíčkův Brod – Rekonstrukce ZTI a sociálního zařízení

V hlavní budově Střední průmyslové školy stavební v Havlíčkově Brodě bylo kompletně rekonstruováno sociální zařízení pro chlapce, dívky a školní personál včetně rozvodů svislé, vodorovné kanalizace a  rozvodů vody. Součástí akce byla změna vnitřní dispozice nových sociálních zařízení tak, aby odpovídala současným hygienickým požadavkům. Součástí akce bylo provedení nových rozvodů elektroinstalace a montáž nové výkonné vzduchotechniky. Veřejnou soutěž na akci vyhrála firma TERMGAS sr.o., Havlíčkův Brod, Humpolecká 3892. Náklady na stavu činily vč. hodnoty projektové dokumentace 4 700 000,- Kč vč. DPH.

Realizace 6 - 9/2013.

 

ZŠ a Praktická škola Chotěboř – Oprava staré budovy

Součástí nového areálu Základní a Praktické školy v Chotěboři je i stará prvorepubliková vila, která je propojena komunikačně s novou budovou. Aby stará budova odpovídala novým podmínkám bylo rozhodnuto původní historickou budovu zcela rekonstruovat. Byly provedeny nové stropní konstrukce,  podlahy, opravy omítek, nová elektroinstalace, osazena nová plastová okna, objekt byl zateplen a položena nová střešní krytina. Stavebními úpravami  vznikly nové učebny a pracoviště. Veřejnou soutěž na akci vyhrála firma DŘEVOKOV z Chotěboře, ul. Na Valech 1721. Náklady na stavu byly 4 300 000,-. Kč vč. DPH.

Realizace 6 – 9/2013.

 

 

Opravy školských zařízení na Havlíčkobrodsku

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 6.11.2013 / 6.11.2013

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze