Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Jednání politického grémia Euroregionu Dunaj Vltava

Jednání politického grémia Euroregionu Dunaj Vltava
V českokrumlovském historickém Prokyšově sále se ve čtvrtek 24. října 2013 konalo setkání prezidia Evropského regionu Dunaj - Vltava (ERDV), kterému v prvním roce jeho existence předsedá Jihočeský kraj. Manažeři sedmi znalostních platforem ERDV informovali prezidium o aktuálním stavu své práce. V těchto odborných pracovních skupinách vznikly společně s experty ze všech sedmi regionů ERDV první projektové návrhy.
 

 
 

„Za Kraj Vysočina, který garantuje v ERDV oblast „Trh práce a zaměstnanost“ byly představeny návrhy spolupráce především v oblasti spolupráce hospodářských komor, studentských praxí ve firmách, zlepšení v oblasti technického vzdělávání na středních školách apod. Prezidium odhlasovalo řadu konkrétních projektů, které budou realizovány v roce 2014 jako např. příručka respektive burza letních brigád pro studenty v prostoru ERVD, prezentace památek UNESCO v ERDV apod.“ uvedl Martin Hyský, radní pro oblast regionálního rozvoje a územního plánování.   

Prezidium ERDV se pod vedením Jihočeského kraje sešlo naposledy v tomto roce. V lednu 2014 převezme předsednictví ERDV Horní Falc.

 

 

 

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 5.11.2013 / 5.11.2013

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze